Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 一用就卡住了要退
顏色: 粉色
Price: HK$804.00
| Material | Silicone |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2406226950586333 |
Brand Name: Relndoo
Quality: 5858577 people said the quality is very good!
Author: c***8
Date:
Review: 一用就卡住了要退
顏色: 粉色
Author: 8***2
Date:
Review: 速度蠻快的 但有點卡卡的 剩下都不錯
顏色: 黑色
Author: j***9
Date:
Review: 還沒正式使用,待有空才會處理
顏色: 粉色
Author: o***1
Date:
Review: 邊框有點大,有點小可惜 不過就這個價格,做的文書方面應該也夠用
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.